KAMUOYUNA DUYURU

Kurumumuzun, Türkiye yetkili distribütörü olarak ithal ettiği ve dağıtımını yaptığı kozmetik markaları ile ilgili duyurudur.

 MM Group çatısı altında faaliyet gösteren MM Kozmetik AŞ ve Magna Kozmetik AŞ aşağıda belirtilen markaların yetkili Türkiye distribütörüdür

Son dönemde tarafımıza ulaşan ihbar ve şikayetler üzerine aşağıdaki markalara ait ürünlerin ve ürünler üzerinde yer alan şirketimiz etiketlerinin kötü niyetli 3. Kişiler tarafından taklit edildiği ve bu şekilde piyasaya sürülerek satışa arz edildiği öğrenilmiştir.

MM Group, aşağıda ticari unvanları belirtilen yetkili satış noktalarına ürün tedarik etmektedir. Belirtmiş olduğumuz satış noktalarının dışında satın alınmış olan ürünleri ile ilgili olarak, üzerinde MM Kozmetik A.Ş ve Magna Kozmetik A.Ş etiketleri dahi olsa, MM Group ne gerçek ne de tüzel kişilere karşı hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir. 

Satın alınan ürünlerin faturasında, sadece aşağıda belirtilen yetkili satış noktalarının ticari unvanları bulunması halinde, ürünleriniz ile ilgili her türlü destek için MM Group şirketlerine destek@mmkozmetik.com e-posta adresi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

MARKALAR: BALENCIAGA, BOTTEGA VENETA, BVLGARI, CALVIN KLEIN, CHLOE, CLARINS, DAVIDOFF, DSQUARED2, GUERLAIN, JOHN VARVATOS, JOOP, JIL SANDER, KENZO, KORRES, LACOSTE, LA COLLINE, LANCASTER, MARC JACOBS, MISSONI, MOSCHINO, ROBERTO CAVALLI, VERSACE

               YETKİLİ SATIŞ NOKTALARI

 1. AFİLİ MAGAZACILIK LTD. ŞT. – MISSLIVA
 2. ALTUĞ KOZMETİK
 3. BEYMEN PERAKENDE A.Ş
 4. BOYNER BÜYÜK MAĞAZACILIK A.Ş.
 5. DİLAY KOZMETİK LTD. ŞT.
 6. EMM KOZMETİK A.Ş – mmkozmetik.com
 7. GÜNERLER KOZMETİK LTD.ŞTİ. – PERFUME POINT
 8. GÜR PARFÜMERİ VE TİC.LTD.ŞTİ
 9. KAĞAN PARFÜMERİ LTD. ŞT
 10. KIMENIYE MAGAZACILIK LTD. ŞT. - BEAUTY COMPANY
 11. MAVİ KOZMETIK SAN.VETIC.LTD.STI.
 12. NEHİR KOZMETİK PARFÜMERİ SANAYİ VE TİC LTD ŞTİ - COSMOLAND
 13. SEPHORA KOZMETİK A.Ş.
 14. SEVİL PARFÜMERİ KOZ. ve TİC. A.Ş.
 15. VENÜS PARFÜMERİ
 16. YAĞMUR KOZMETİK
 17. YAVUZ SAN.VE TIC.LTD.STI.
 18. ZÜMRÜT PARFÜMERİ İTRİYAT TİC.LTD.ST

 

Kamuoyuna saygı ile duyurulur,

MM Kozmetik A,Ş & Magna Kozmetik A.Ş

 

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry