TARİHÇE

MM Grup, 1982'den itibaren dünyanın en prestijli kozmetik ve parfüm markalarını Türkiye'de temsil etmektedir.

 

HAKKINDA

MM Grup çatısı altında faaliyet gösteren MM Kozmetik ve Magna Kozmetik şirketleri, parfüm, makyaj ve cilt bakımı kategorilerini kapsayan 22 güzellik markasının Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedirler. 

 

E-MM Kozmetik (www.mmkozmetik.com)   Türkiye distribütörü güvencesi ile Atkinsons, Clarins, Dsquared2, La Colline, Missoni, Moschino, Naj Oleari ve Versace markalarının online satışını yapmaktadır.

 

ViZYON

Lider dünya markaları ile Türkiye selektif kozmetik pazarında öncü dağıtım grubu olmak.

Yenilikçi pazarlama stratejileri, profesyonel organizasyonu, güvenilir ve etik bakış açısı sayesinde iş ortakları ile birlikte kazanmak.

 

MİSYON

Distribötürü olduğu global markaların stratejilerine bağlı kalarak, müşteri taleplerinin şekillendirdiği yerel pazar ihtiyaçlarını, pazarlama ve satış tecrübesiyle karşılamak.

Temsil ettiği tüm markaların, global ve yerel marka stratejilerine uygun olarak, doğru dağıtım kanalları üzerinden en iyi şekilde temsilini gerçekleştirmek. Grup çatısının altına yeni global markalar ekleyerek, Türkiye selektif kozmetik pazarını genişletmek, güvenilir marka ve ürün yelpazesini Türkiye pazarına sunmak.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry